Nejnovější recenze ze sekce Hry na PC a konzole

Industria

Ověřený zákazník FakaHeda Michal Korber

Přidáno: 2. dubna 2024

• Cena je velice sympatická :-D
  • Příběh a atmosféra velmi slušné.
  • Je to taková jednohubka v zastaralém grafickém kabátku.

Industrii jsem zaznamenal před pár lety, ale poté se mi ztratila ze zřetele. Až nedávnou jsem ji viděl na Steamu za 29.90€. Haha, ehm... Na Fakaheda.cz za 42,- takže nebylo co řešit. Tvůrci oznámili nedávno druhý díl, který vypadá mnohem lépe a komplexněji. První díl je spíš taková předmluva, protože i když se hodně flákáte, dohrajete ho tak za 3 hodiny. Ovšem příběh není vůbec zlý, interiéry oproti exteriérům docela ujdou a atmosféru to má hodně slušnou. Osobně se na druhý díl těším a doufám, že tvůrci to posunou zase trochu dál a my v Industrii strávíme podstatně více času.

Arma 3 Apex

Arma 3 Apex

Ověřený zákazník TBgames.cz Jirka

Přidáno: 2. dubna 2024

(naposledy upraveno 2. dubna 2024)

Zakoupeno v TBgames.cz

Produkt je boží bez problémů a dobře se hraje

Guild Wars 1 Complete Collection

Guild Wars 1 Complete Collection

Ověřený zákazník Key4you Gerder

• Bezkonkurenční cena
  • Okamžité dodání
  • Přehledné a efektivní zabezpečení pro vyzvednutí klíče

Vše ok. Klíč koupen za super cenu, bez žádných skrytých poplatků. Vyzvednutí naprosto přehledné. Info o produktu víc než dobré.

Dragons Dogma 2 (Deluxe Edition)

Dragons Dogma 2 (Deluxe Edition)

Ověřený zákazník FakaHeda L.H.

Zakoupeno v FakaHeda

• klic na hru jsem mel ihned po zaplaceni a jeste k tomu za super cenu, za me spokojenost

Ověřený zákazník Testuj.to Oldřich

• Velký výběr her
  • možnost hraní bez stahování
  • přehledné
  • Drahé
  • Pro hráče SP her není moc výhodný

Jakožto PC hráč s preferencí Single Player her je v Xbox Pass Ultimate opravdu velká nabídka her. Exkluzivní tituly mohou zaujmout jen některé hráče.Hraní je plynulé a v nejvyšší možné kvalitě, co se týče Cloud Gaming musí hráč myslet na dostatečné připojení internetu.Nejzajímavější hra za mě Forza Horizon 5 určitě stojí za vyzkoušení, exkluzivní v Xbox Pass Ultimate.
Pro Multiplayer hráče může být produkt zajímavý.
Pro Singleplayer hráče taky pokud má v oblibě dostatek her které jsou v Game Passu.

Ověřený zákazník Testuj.to Jiří

• Placené hry zdarma
  • Možnost hraní v cloudu
  • Hraní online nebo s přáteli
  • Po ukončení passu se placené hry znepřístupni

Xbox Game Pass Ultimate dobře zpracovaný produkt nabízí plno funkcí oproti běžnému hraní. Placené hry zdarma ihned ke stažení nebo hraní v cloudu. Grafické zpracování a plynulí chod na top úrovni. Mohu jen doporučit a to nejen velkým hráčům, hry pro děti nebo hraní s dětmi díky široké nabídce her dostává jiný rozměr.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristián

• Rozsáhlost knihovny
  • Množství triple A her a nikoliv jenom Indie hry
  • Jednoduchost služby

Microsoft Game Pass Ultimate je vynikající služba pro vášnivé hráče, kdy si člověk předplatí knihovnu her a má k nim neomezený přístup bez nutnosti si je kupovat. Z mého hlediska je to mnoho ušetřených peněz, jelikož ty hry otáčím jak na běžícím pásu a v rámci tohoto předplatného je to velice výhodné. Jako první jsem tuto službu využil na Diablo IV, poté si dal chill ve hře Call of the Wild, poté vyzkoušel nynější boom hru PalWorld a dále si trošku zabojoval v Minecraft Dungeons. Když vezmu, kolik bych za všechny tyto hry dal, tak je to miniaturní zlomek toho, kolik stojí předplatné od Microsoftu. Za mě tato služba je vynikajícím řešením právě pro hráče jako jsem já a vřele jí mohu doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Jiřina

Zakoupeno v Testuj.to

• Velký výběr her různých žánrů
  • Hry přibývají několikrát týdně
  • Výhody pro členy Game passu (DLC balíčky a podobně)
  • Sleva na hry
  • Cena vzhledem k obsahu
  • Nenašla jsem

Game pass, členství, které nabízí více jak 100 her různých žánrů, vybere si opravdu každý. Nové hry jsou často přidávány, ale taky některé odebrány. Co jsem si tak všimla, tak hra je v game passu zhruba rok a za tu dobu ji snad stihne dohrát kdo chce. V game passu jsou navíc výhody v podobě balíčku herních předmětů a podobně. Navíc 10% sleva na hry obsažené v Game passu.

Last Train Home

Last Train Home

Ověřený zákazník Key4you Krypl33

Kvalitní český dabing

Uncharted: The Lost Legacy

Uncharted: The Lost Legacy

Ověřený zákazník Konzole a hry Ověřený zákazník

Přidáno: 1. dubna 2024

(naposledy upraveno 3. května 2024)

Zakoupeno v Konzole a hry

Hru jsem si objednal proto že mi chybí do sbírky teď mám všechny Uncharted

Sniper Elite 4

Sniper Elite 4

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

• kdo hrál tak zná

Ověřený zákazník Testuj.to Richard

• Rychlost instalace
  • Nejsou

Oceňuji přes 100 her online k dispozici a široký výběr žánrů a je z čeho si vybírat! Je mi potěšením, že si můžu vybrat z nabídky několika her. Rozhodně nejlepší co si nemůžu vynachválit je GTA V. Na tuto hru nedám dopustit a rozhodně vydržím hrát i několik hodin v kuse. Za mě palec nahoru

Mafia 3 (Deluxe Edition)

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Crossplay
  • Objevování nových her
  • Žádné

Game Pass kupuji pravidelně. Nějaký zkušební nebo měsíční byl při koupi Xboxu a to mě přesvědčilo natolik, že ho pravidelně platím nebo dostávám jako dárek předplatné.

Super je na online propojení s jinými hráči nebo kamarády online. Takže můžu hrát přes celou republiku nebo svět, nasadím sluchátka s mikrofonem a u her si i skvěle popovídám. Pokud dotyčný nemá Xbox, nevadí, stačí mít Windows PC a zaplacený Game Pass. Nebo pokud bych Xbox prodala / rozbil se, stále můžu pohodlně využívat Game Pass.

Skvělá je možnost výběru - “zadarmo” (v ceně GamePassu) - stáhnu x her, které bych normálně nepořídila. V klidu je vyzkouším, zjistím, jestli mě zajímají, baví a buď si je ponechám nebo zase smažu. Dá se skvěle vyhledávat podle druhu, prostě člověk uloží, co ho zaujme bez dalších výdajů a risku, že ho hra nebude bavit.

Stahuji pravidelně i hry pro děti - ty nás baví chviličku a pak zase stáhneme jiné. Je tam Tlapková Patrola, různé vaření nebo Prasátko Peppa.

Game Pass je za mě nejlepší doplněk k Xboxu. Ať už právě pro crossplay nebo pro objevování nových her.

Pro opravdu zapálené fanoušky je cena naprosto adekvátní k množství obsahu.

Instalace je velmi snadná, pomocí Microsoft účtu se zadá kód a načte se předplatné.

Pro příklad, součástí GamePassu je aktuálně např. FIFA, NHL a další sportovní hry, Diablo IV, Overcooked, It takes Two, Valheim, Deep Rock Galactic, což velmi využíváme.

Nebo stojí za vyzkoušení Slay the Spire - karetní tahovka, taková oddechovka na chvíli, rozhodně doporučuji!

Ověřený zákazník Testuj.to Piotr

• Velký výběr her
  • Snadná obsluha
  • Rychlost načítání
  • Plynulost hry
  • Občasné sekání obrazu a grafiky her

Xbox předvedl platformu, ve které je možné si vyzkoušet mnoho her za skvělou cenu. Osobně jsem měl předsudky ale kvalita ovládání, grafiky a rychlosti načítání byla skvělá. Po grafické stránce jsou hry krásně ostré a málo kdy se sekají. V široké nabídce her jsem si vybral Forzu Horizon 4 a Sea of Thieves a stihl jsem vyzkoušet pár dalších her. Osobně musím uznat, že předplatné Xbox Cloud Gamingu je skvělá alternativa pro hráče, kteří nemají herní počítače a chtějí si zahrát náročnější hry. Doporučuji aspoň vyzkoušet!

Cyberline Racing

Cyberline Racing

Ověřený zákazník Key4you HonzaDol

• Hra je hned stažena.
Ride!

Ride!

Ověřený zákazník Key4you HonzaDol

Zakoupeno v Key4you

• Pouze za zlataky z předchozích nákupu.

Hra je super , Doporučuji.

Urbek City Builder

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

Přidáno: 30. března 2024

• Široký výber hier
  • Jednoduchosť
  • Vždy sa dá vyskúšať aj najnovšia hra
  • Žiadne som nenašla

Xbox Game Pass Ultimate zabezpečuje vynikajúcu kvalitu herného zážitku na podporovaných zariadeniach. Bez ohľadu na to, či hrajete na Xboxe alebo PC, môžete si byť istí, že vás čaká plynulé hranie s vysokým rozlíšením a detailnými grafickými efektmi. V knižnici hier nájdete aj niektoré z najvýznamnejších exkluzívnych titulov, ako sú séria Halo, Forza Motorsport a ďalšie. Jednoduchá inštalácia a obsluha robia z nej prístupnú hernú službu pre hráčov všetkých úrovní. Dokonca ak váhate nad kúpou konkrétnej hry, ktorá sa nachádza v tejto službe, Xbox Game Pass vám poskytuje jednoduchú možnosť jej vyskúšania. S intuitívnym rozhraním sa orientujú aj menej skúsení hráči, čo zabezpečuje, že každý môže ľahko využívať všetky výhody tejto služby.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25