Nejnovější recenze ze sekce Hry na PC a konzole

• Pěkná grafika

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Široký výber hier
  • Jednoduchosť
  • Vždy sa dá vyskúšať aj najnovšia hra
  • Žiadne som nenašla

Xbox Game Pass Ultimate zabezpečuje vynikajúcu kvalitu herného zážitku na podporovaných zariadeniach. Bez ohľadu na to, či hrajete na Xboxe alebo PC, môžete si byť istí, že vás čaká plynulé hranie s vysokým rozlíšením a detailnými grafickými efektmi. V knižnici hier nájdete aj niektoré z najvýznamnejších exkluzívnych titulov, ako sú séria Halo, Forza Motorsport a ďalšie. Jednoduchá inštalácia a obsluha robia z nej prístupnú hernú službu pre hráčov všetkých úrovní. Dokonca ak váhate nad kúpou konkrétnej hry, ktorá sa nachádza v tejto službe, Xbox Game Pass vám poskytuje jednoduchú možnosť jej vyskúšania. S intuitívnym rozhraním sa orientujú aj menej skúsení hráči, čo zabezpečuje, že každý môže ľahko využívať všetky výhody tejto služby.

Roblox herní měna 800 Robux

Roblox herní měna 800 Robux

Ověřený zákazník eSoftis.cz Olga

Zakoupeno v eSoftis.cz

Prima možnost zakoupit další věci pro hru Roblox

Kingdom Come: Deliverance (Royal Edition)

Kingdom Come: Deliverance (Royal Edition)

Ověřený zákazník Herní svět Ověřený zákazník

Zakoupeno v Herní svět

• Dař
  • Dař
Ghost of Tsushima (Director’s Cut)

Ghost of Tsushima (Director’s Cut)

Ověřený zákazník Smartnakup.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Smartnakup.cz

trochu depresivní

Ověřený zákazník TBgames.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. března 2024

(naposledy upraveno 30. března 2024)

Zakoupeno v TBgames.cz

• Nádherná grafika a skvělý příběh
  • Zatím žádná chyba

Po dvou letech konečně předělávka na PC.

Atari 50: The Anniversary Celebration

Atari 50: The Anniversary Celebration

Ověřený zákazník Herní svět Ověřený zákazník

Zakoupeno v Herní svět

Skvělý výběr starých retro videoher.

Ověřený zákazník eSoftis.cz Dusan

Přidáno: 29. března 2024

(naposledy upraveno 24. dubna 2024)

Zakoupeno v eSoftis.cz

• Funkcnost

Za me doporucuji :) osobne spokojen

Forza Horizon 4

Forza Horizon 4

Ověřený zákazník K4S.cz Martin

Přidáno: 29. března 2024

(naposledy upraveno 29. března 2024)

Zakoupeno v K4S.cz

• Dobrá hra s dobrými úkoly a otevřeným světem
  • V češtině
Call of Duty: Modern Warfare III (2023)

Call of Duty: Modern Warfare III (2023)

Ověřený zákazník FakaHeda Bobek

Zakoupeno v FakaHeda

• děj je rozmanitý a zajímavý
  • zajímavé je, že většina misí je bez průběžného ukládání

Hra je zajímavá a dobře navazuje na předcházející Call of Duty.

Ověřený zákazník Testuj.to Josef

• Možnost zkusit tisíce her
  • Skvělá grafika
  • Online hraní
  • Možnost si vyzkoušet vše
  • Krátká doba
  • Cena, mohlo by být levnější
  • Syn mě k tomu už moc nechce pustit :D

Možnost si vyzkoušet Ultimate pass je výborná! Můžete si zahrát v podstatě cokoliv Vás napadne. Pokud máte děti jako já, tak jsou tam hry i pro ty nejmenší. Pro nás tam jsou výborné tytuly jako FRC 6 a podobně. Grafika je pecka, nikdy se nic neseká a to dokonce ani pokud hrajete z cloudu, což jsem byl mile překvapen. Všem doporučuji si balíček zakoupit a vyzkoušet. Nebudete litovat! Řekl bych i nějaké zápory, ale opravdu ač jsem se snažil, žádné jsem nenašel.

Race Driver GRID

• obrovské množství her
  • funguje na PC i Xbox
  • cloudové hraní
  • součástí EA Play a Ubisoft+
  • u cloudového hraní na PC většinou nutnost ovladače (Gamepad)

Xbox Game Pass Ultimate je ideální volbou pro hráče na různých platformách, ať už je to Xbox, PC nebo mobilní telefon. Díky propojení s EA Play a Ubisoft+ se jeho již tak bohatá nabídka her ještě rozšiřuje a hráčům poskytuje neomezený přístup k mnoha hrám, které každou chvíli rozšiřují další včetně úplných novinek i exkluzivit.

Kvalita grafiky her na Xbox Game Pass Ultimate se liší podle konkrétní hry a zařízení, na kterém hra běží. Skvělou výhodou je možnost hraní v cloudu, díky kterému můžete spustit hry i na starších PC nebo na Xbox One v plné kvalitě, i když již nejsou pro tyto hry určené. Na nic nečekáte, nic neinstalujete, prostě hned hrajete. Když máte dostatečně rychlý internet, tak jsou hry ostré, detailní a plynulé, což zvyšuje celkový zážitek z hraní. V případě nestabilního internetu se ovšem může hra občas zasekávat. Nejlepší je hrát buď s pevným připojením nebo přes 5 Ghz.

Xbox Game Pass Ultimate nabízí mnoho exkluzivních titulů, které nejsou dostupné na jiných platformách. To hráčům umožňuje hrát hry, které by jinak nemohli. Mezi tyto hry patří například Forza, Sea of Thieves, Halo, Age of Empires DE a 4 a další.

Aktivace GPU skrz aktivační klíč je velmi jednoduchá a rychlá. Hry lze hned po aktivaci nainstalovat nebo spustit z cloudu přes aplikaci Xbox nebo hrát přímo přes konzoli.

Xbox Game Pass Ultimate bych rozhodně doporučil i ostatním. Osobně nejvíce oceňuji možnost hrát na různých zařízeních a přitom si platit jen jedno předplatné, které stojí rozumné peníze. Když by si člověk měl všechny ty hry kupovat, tak se nedoplatí.

Ověřený zákazník Testuj.to Jitka

• kompatibilita her
  • snadná instalace a obsluha
  • TOP je Fallout 4
  • Zadne

Graficka kvalita, exklusivni herni tituly, opravdu snadna instalace a obsluha (zvladne opravdu kazdy). Komplet otevrena knihovna her, fajn vyber jak pro deti tak pro dospele. Doporucuji vsem Xboxerum, kteri chteji zkusit nove vyzvy, zahrat si a vyzkouset nove tituly

Guild Wars 2: End of Dragons

Guild Wars 2: End of Dragons

Ověřený zákazník Key4you Ověřený zákazník

• Skvělý příběh
  • Hodně contentu
  • Krásné mapy

Třetí expanze pro Guild Wars 2. Pro kompletní Guild Wars zážitek je to nutnost :)

Ověřený zákazník Testuj.to Věra

• nejvyšší kvalita
  • snadná instalace
  • velké množství her
  • propojení pc s xboxem
  • málo her pro více hráčů

Game Pass Ultimate kupuji opakovaně, a proto ho můžu doporučit každému gamerovi. Nabízí obrovské množství her a ušetří vám peníze za nakupování každého titulu zvlášť. Hry nabízí ve vysoké kvalitě a je vidět, že jde o plnohodnotnou verzi. Velké plus je, že nabízí i hry, které vyšly na starší modely Xboxů a díky XPU jsou kompatibilní i s novými verzemi. Hry běží krásně plynule i přesto, že nemáme nataženou optiku. Líbí se mi, že se časem i některé hry obměňují, takže je pořád z čeho vybírat a když se člověk začne nudit, tak si může zapnout hned jinou hru. GPU se velmi snadno nainstaluje a zvládne to i úplný lajk. Navíc je fakt super, že je propojený tím pádem PC s Xboxem a ukládají se výsledky ať už hraji na konzoli nebo na pc. Za mě si nejvíc užívám Forzu Motorsport, to je prostě luxusní zážitek ze hry. Vždy mě to okamžitě pohltí a vtáhne jako kdybych se na nějakém závodním okruhu opravdu nacházela. Jediné, co mi vadí je to, že GPU nabízí málo her pro více lokálních hráčů.

Ověřený zákazník Testuj.to Vlastimil

• Jednoduchost
  • množství titulů
  • dostupnost

Jedná se o skutečně užitečnou službu pro všechny hráče her, stejně jako si platíte streamovací službu, tak zde za celkem přijatelný poplatek si otevřete knihovnu se spoustu tituly, které následně stačí jen nainstalovat a můžete nerušeně hrát. Gamepass není jen pro majitele konzole xbox, ale rovněž po PCkáře, kterým stačí instalace aplikace, aktivace předplatného a můžete hrát.

Ověřený zákazník Testuj.to Jakub

• Velká knihovna her
  • Výběr 2 nastavení - vyšší kvalita grafiky a FPS mód kdy je potlačena grafika, ale hra je více svižná
  • Je nutné mít neustále dobré internetové připojení

Xbox Game Pass je skvělou volbou pro ty, kteří nemají výkonný herní počítač nebo notebook. Osobně jsem ho vyzkoušel na Steamdecku a nemohu si ho vynachválit. Jeho obrovská knihovna her zahrnuje nejen klasické, ale i aktuální AAA tituly. Plynulost hraní je nutné zajistit rychlým a stabilním internetem - já jsem hrál s připojením 100Mbps přes Wi-Fi a neměl jsem žádné problémy ani při nastavení na vyšší kvalitu grafiky či FPS ve hrách. Ovladače na handheldu nebyly překážkou, instalace je jednoduchá a Microsoft poskytuje návody online na svém webu. Zkoušel jsem různé žánry her a vše fungovalo bez problémů, přičemž Hi-Fi RUSH mě bavilo nejvíce. Vřele doporučuji pro ty, kdo nemají výkonný herní stroj nebo chtějí vždy hrát aktuální tituly.

Far Cry Primal

Far Cry Primal